Невідомий відкрив вогонь у поліцейських на Київщині
У Славутичі Київської області під час зупинки автомобіля зловмисник відкрив вогонь у правоохоронців, двоє поліцейських поранені. Про це на своїй сторінці у Facebook повідомив заступник голови Нацполіції Вадим Троян з посиланням на начальника кримінальної поліції НП Київської області, передає УНН. “У Славутичі під час зупинки автотранспорту народом поліції зловмисник відкрив